Anname laenu väikefirmadele

-------------------------------- Soodne laen kinnisvara tagatisel. Meie põhitegevusala seisneb laenude andmises kinnisvara tagatisel. Laen kinnisvara tagatisel on lihtsasti mõistetav – kinnisvara on ükskõik milline kinnistusraamatusse kantud vara. Seejärel võtavad meie spetsialistid Sinuga ühendust ning kutsume Sind meie kontorisse, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas või Pärnus, lepingut sõlmima. Kõik, mis kuulub kinnisvara alla, kuulub ka meie tagatiste nimistusse. Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast. Anname laenu kinnisvara tagatisel Kinnisvara tagatisel laen on Hüpoteeklaenu põhiline toode. Võite olla rahulik ja kindel, usaldage meie kogemust ja professionaalsust. Mis võib veel laenusaamise puhul kaasa aidata, on variant, et kinnisvara ei pea kuuluma laenusaajale. Anname laenu väikefirmadele. Meie anname laenu ka ettevõtetele, kes soovivad investeerida ja areneda.

Anname laenu ka kehtiva maksehäire olemas olul › Mul on.

.

Anname laenu; võta laenu et laenu maksta -

. MINULAEN´u poolt väljastatavad laenud – see on soodne võimalus eriti siis, kui Teil on vähe aega ning Teie pank ei anna Teile laenu Teile sobilikel tingimustel. Neljakümne kaheksa tunni jooksul positiivse laenuotsuse tegemisest me teostame kõik vajalikud toimingud ning kanname raha üle Teie poolt märgitud kontole. Positiivse laenuotsuse korral võtame Teiega ühendust, saadame laenulepingu e-mailile mis on vaja Teie poolt digiallkirjastada ID kaardi programm ja me kanname raha Teie pangakontole. Kogu laenu saamisega seotud asjaajamise me korraldame ise. Laenud kiirelt. Soovitud laenuraha saad oma pangakontole samal või järgmisel päeval peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures. Anname laenu väikefirmadele. Erinevate võlgade olemasolu ei ole takistuseks laenu väljastamise otsustamisel. Kinnisvara hindamine toimub meie kulul.

Anname laenu sularahas; kõik laenu pakkujad -

. Praegu me anname kinnisvaralaenu ainult äriklientidele. Laenu taotlemiseks tuleb Teil täita ankeet ja me võtame Teiega ühendust lähimal ajal. Kui tekib vajadus võtta laenu, näiteks kas remondi- või ehitustöödeks, õppemaksuks, auto ostuks või liisimiseks, ettevõtte loomiseks või käibekapitaliks, reisimiseks, ravikuludeks, siis tuleb appi Hüpoteeklaen.

Esileht – Minulaen

. Meie laenuintress on panga omaga võrreldes kõrgem, kuid meiepoolsed tingimused on siiski lihtsamad ja paindlikumad. Allkirjastame laenulepingu ja Teie saate laenusumma sularahas. Kõik otsused laenu andmise kohta me langetame tööajal kahe tunni jooksul. --------------------------------- MINULAEN – see on finantseerimisega tegelev ettevõte. Meil ei kohaldata trahvisanktsioone ennetähtaegse laenusumma tagastamisel, ning lepingu muutmine on tasuta. Oluline on kinnisvara omaniku nõusolek ja arusaam, et laen on finantskohustus, mille mitte täitmisel läheb tema vara müüki

Kommentit