Ferratum Bank tagatiseta tarbimislaen laenulimiit on 30 päeva 0% intressiga ja aitab tänu paindlikele tingimustele ka suuremas rahahädas.

Tegelikult olid nad isegi üks esimestest kiirlaenu firmadest kogu Euroopas. See oli aastaid ääretult populaarne laenuvariant, ent kuna see muutus liialt riskantseks, otsustasid Eesti laenuturul tegutsejad SMS laenu pakkumisest loobuda, Ferratum ee nende hulgas.

- Soodne laen ja kiirlaenud | Ferratum kiirlaen

. Võtan laenu valga maakond. Laenulimiit on üks mugav alternatiiv tavalisele kiirlaenule. Võttes seda kõike arvesse, otsustas Ferraatum mõnda aega tagasi SMS laenude pakkumise lõpetada ning asendas selle teenuse kiirlaenuteenusega.Kui huvi pakub kiirlaenude sularahas võtmine, on tähtis teada, et seda teenust Ferratum ei paku. Laenu saab taotleda üksnes internetis ning Ferratum kannab kõik laenusummad kliendile ülekandega. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Ferratum laenud - võtta või jätta? [Arvustus + plussid.

. Raha laekub pangakontole kohe, kui Ferratum on laenutaotluse üle vaadanud ning sina ise oled veel omalt poolt ka laenutaotluse kinnituskoodiga kinnitanud. Ferratum soovitab SMS laenu asemel kasutada tavalist kiirlaenu, millel on madalamad laenuintressid, isikutuvastusega kaasnev lisaturvalisus ning ka vastutustundliku laenamise toetamine. Nii Ferratum Grupp kui ka Ferratum Bank p.l.c on kõrgelt hinnatud oma klientide ja äripartnerite poolt. Kogu laenutaotlusprotsess on ja ning valida on kolme erineva laenutoote vahel. Laenu saab taotleda ka oma nutitelefoni või tahvelarvutiga selleks spetsiaalselt kohandatud ferratum ee veebilehel. Väikelaenu taotlemisel ei ole vaja esitada ka töökohalt saadud palgatõendit.Kolmas laenutoode, mida Ferratum pakub on laenulimiit. Laen ilma palgatõendita.

LAENUD | Tagatiseta laen | Parim pakkumine 1-minutiga.

. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi. aastal, olles sellega esimene kiirlaenude väljastaja Eestis. on tõenäoliselt üks olulisemaid laenutooteid Ferratumi valikus. Ferratum teeb oma krediidikontrolli, võttes arvesse praegust olukorda ja sissetulekuid. Väikelaen, mida Ferratum pakub, on tagatiseta laen. Nüüdsest on võimalik meie Eesti klientidel kasutada kõiki Ferratum Bank p.l.c poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid. Raha saad seejuures võtta välja nii väiksemate osadena kui ka kogu summaga korraga. Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Sul on võimalik võtta laenu määratud limiidi piires. Ferratum Bank tagatiseta tarbimislaen laenulimiit on 30 päeva 0% intressiga ja aitab tänu paindlikele tingimustele ka suuremas rahahädas. Finantstehnoloogia ja mobiilse laenaja teerajajana on Ferratum pidevalt laiendanud oma tegevusi.Inimestele, kellel on minevikus olnud makseraskuseid, on hea teada seda, et Ferratum ei pea oluliseks mitme aasta taguseid finantsprobleeme. See võib aga tähendada ootamatuid viivisetasusid.Lähemalt Ferratum ee laenudestVõttes arvesse seda, et Ferraatum on üks esimesi tegijaid nii Euroopa kui ka Eesti laenuturul, võib nende pakutavaid laenutooteid usaldada. Seda tänu oma usaldusväärsetele ja läbipaistvatele teenustele, oma professionaalsele ja eetilisele käitumisele ning kliendi vajadustele kiirele reageerimisele. Laen tuleb tagasi maksta arve alusel. Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

Laen maksehäirega inimesele ilma tagatiseta -- laen kehtiva.

. kuupäeval ka kohale jõudma. Nii et isegi kui laenuandja on valmis pakkuma kõrgemat laenu, ei pea seda kohe kindlasti ka ära kasutama – võta laenu nii palju, kui reaalselt vaja on.

Uuele kliendile kehtib ka eriline pakkumine. Täpne laenuperiood sõltub igakuistest maksetest, kuid olenemata laenuperioodist on vaja alati tasuda arvel näidatud minimaalne summa. Kõik tagasimaksed tuleb teha sinu enda nimel olevalt pangakontolt.Oluline on see, et makse saaks sooritatud õigel päeval. Vajadusel on olemas ka võimalus taotleda lisalaenu ning see on tehtud küllaltki lihtsaks. on kiirlaen, mille puhul piisab taotlemiseks SMSi saatmisest. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool

Kommentit