Harjumused, mis teevad su rikkaks

Paljud inimesed, kes elavad suurtes linnades, ei oma autot, vaid liiguvad ratastega ning eelistavad väljas käimisele kodust aega. Tarkust ei tohi häbeneda, ent targutada ei maksa kohe kindlasti. Kuigi Randalli sõnul on koosolekutel ja muudel kohtumistel aktiivne osalemine tähtis, peab oma küsimusi küsima või kommentaare tegema õigel ajal.Sa oled liiga lärmakas. Randall lausus, et kuigi me kõik aeg-ajalt viriseme üle või teise asja pärast ning see on täiesti normaalne, on pidev väikeste asjade üle vingumine ebaprofessionaalne ning jätab halva mulje. Ära kuula muusikat liiga kõvasti või räägi liiga valju häälega.Sa vannud ja ropendad. Katsu kõigi kaastöötajate vastu viisakas ja sõbralik olla, see jätab sinust parema inimese mulje.Sa paned oma asjad kaastöötaja lauale. Segamini töölaud ei näita töötaja ega juhi professionaalsust. Hilinemine mõjub ebaprofessionaalsena.“Saabu kohale õigel ajal ning tee seda, mida sinult oodatakse,” ütles Randall. Hilinemise aspekt ei ole oluline ainult ärikohtumiste puhul. Kui sa surfad koosoleku ajal internetis või uurid, milliseid pilte on sõbrad postitanud Instagrami, mõjub see ebaprofessionaalselt ning jätab tunde, et sa ei pane tähele, millest kohtumisel kõneldakse.Sa segad vahele. Lõpuks võivad su töökaaslased sind lihtsalt vältima hakata.Sa meigid end töö juures või ei armasta hügieeni. Kui sa kipud valetama, et oled haige ning tegelikult tahad lihtsalt päeva kodus veeta, võid kindel olla, et edutamist võid kaua oodata.Näitad kõigile oma veidraid harjumusi.

12 igapäevast harjumust, mis teevad nooremaks - Tervis

. Kui vandesõnad kipuvad sageli su keelele tulema, oleks parem sellest harjumusest kohe lahti saada. Veelgi enam, kui sa kipud kontori kohvinurka oma asju vedelema jätma või ummistad kraanikausi oma toidujääkidega, saavad suure tõenäosusega su kolleegid su peale juba pahaseks. Mõistagi võib olla aeg-ajalt tarvis ühel või teisel põhjusel koju helistada, ent ka siis tasuks seda teha privaatselt ja nii, et teised ei tea.Sa pole sõbralik. Võta omaks need viis harjumust ja muudadki oma elu pisut skandinaavialikumaks: ja on ühed maailma kõige tervislikumad riikid. Tartu hoiu laenu ühistu. Ela minimalistikultSkandinaavias elades muutub minimalistlik sulle väga omaseks. Näiteks võib kekutamisena tunduda, kui sa räägid oma saavutustest nõnda kõva häälega, et see on kontori teise otsa kuulda, kasutad üleolevat hääletooni, tood välja oma head omadused ja halvustad teisi inimesi. Riideid soetades keskendu kvaliteedile, mitte sellele, et su kapis oleks võimalikult palju värve ja trende. “Oma asjade laokile jätmine näitab arrogantsust, ebaküpsust ja vastutustundetust,” lausus Randall.Su küsimused on läbi mõtlemata. Enamik inimesi eelistab kodus süüa teha ja see on osa nende igapäevasest rutiinist.Rääkides söögitegemisest, proovi vahetada lihatoidud kala vastu, sai musta leiva vastu, tühjad kalorid tervislike köögiviljade vastu. Seotud lood:   Eemalda kodust mööbel, mida sul vaja ei ole ja jäta alles vaid väärtuslikud esemed. Pole üksnes seesugune kõnepruuk kohatu, vaid see on ka väga ebaprofessionaalne.Sa tegeled koduste asjadega.

Blogipostitused -

. Laen 300 €. Kontoris olles tuleks arvestada kaastöötajatega. Samuti mõjub kekutamisena see, kui sa hakkad sinuga juhtunut ilustama. Kust saada kiirlaenu kõige lihtsamalt. Tööajal aetakse tööasju ning muul ajal muid asju. Etiketiekspert Rosalinda Oropeza Randall on öelnud, et kui meiega midagi head juhtub, siis on täiesti tavapärane, et me tahame häid uudiseid oma saavutustest ka teiste inimestega jagada. Randall selgitas, et kuigi osad inimesed on väga arad ning tagasihoidlikud, on ikkagi mõistlik käia firmaüritustel.

Halvad harjumused, mis venitavad su rinnad välja - Ilu.

. Proovi sellistest harjumustest lahti saada, sest su kolleegid võivad pidada sind kas lihtsalt närviliseks inimeseks või arvavad, et sul on igav.Sa tegeled muude asjadega. Viimane võib aga väga kergesti muutuda hoopis kekutamiseks ning erinevalt heade uudiste jagamisest mõjub see teistele inimestele eemaletõukavalt.. Kuigi sul võib palju asju olla, ära ole see, kes kipub oma pabereid ja tasse kaastöötaja lauale panema. Seega tasuks olla alati oma saavutustest rääkides pigem tagasihoidlikum, isegi kui sa end selleks sundima pead.Sa hilined. Viivus laen. Kui sa helistad töö ajal pidevalt koju ning uurid kuidas su emal-isal või koeral läheb, jätab see sinust eemaloleva mulje.  Randall rääkis, et paljudele inimestele meeldib töölaua taga põlve väristada, närimiskummi närida või muude, kõrvaltvaataja pilgu läbi üsna tüütute asjadega tegeleda. Vahele segamine on ebaviisakas ning kohatu. Kui sa kipud kolleegi öeldus vigu leidma ning neid valju häälega parandama, ei jäta see sinust meeldivat muljet. Pigem näitab see korratust ning orienteerumatust. Hoopis professionaalsem oleks, kui sa mõtleksid oma ülesande läbi, paneksid küsimused ritta ning küsiksid need kõik korraga ära.Sa vingud palju. Samuti pole professionaalne, kui sa ei pea lugu heast hügieenist.Sa valetad, et oled haige. Kui sa pidevalt oma kaastöötajate lõunakutsetele ära ütled, võib sinust jääda antisotsiaalne ning arrogantne mulje.Sa kipud targutama.

Harjumused, mis teevad su rikkaks -

. Kuigi rumalaid küsimusi pole olemas, näitab ebaprofessionaalsust see, kui sa saad uue ülesande ning käid oma mentori või juhendaja käest pidevalt küsimusi küsimas. Kui sa oled juht, ole täpne igal pool: ole õigel ajal koosolekul kohal ja ära lase teistel enda järel oodata.Sul on kõik segamini.

Enda töölaua taga meikimine ei mõju professionaalselt. Harjumused, mis teevad su rikkaks. Parem katsu oma asjad sättida nii, et sul lisaruumi oleks.Sa ei osale üritustel. Veel hullem on see, kui sa varastad oma kaastöötaja idee ning hiljem esitled seda enda omana

Kommentit