Hoia oma krediitkaarti turvaliselt nende nippide abil

 Peale pliidiostu vaatasin üle ühe järelmaksu hetkeseisu.

Ülikiire kasvuga Eesti startup otsib oma ridadesse.

. Loodan väga, et saame peagi noorema lapsega hooajatööle. Kellel enam huvi võib sellest seoses rahaliste eesmärkidega lugeda näiteks T. Parimad kiirlaenud internetist – kohe kätte. Vali parim 800 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Suvi on keeruline aeg, sest kulud võivad olla kohati suuremad ning pika puhkuse tõttu on sissetulekud sügise poole väga hõredad. Tervitades veidi targem Elli. Tööandjaga on ühendust võetud ja ta on õnneks ka sel aastal meiega koostööst huvitatud. Siis tuleb lihtsalt plaanid üle vaadata ja vajadusel teha korrektiive. Seega ei ole ma antud eesmärgiga väga edukas olnud.

See on nagu üks suur sasipundar, mida pean hetkel lahti harutama ja mõnikord ei teagi, et mis või kuidas oleks kõige mõistlikum. Parringu raamatust "Kuidas kodustada raha".PS: Kui kellelgi see raamat niisama seisab, siis olen väga huvitatud selle omastamisest sümboolse summa eest.  Seega kohendan veidi oma eesmärke. Hoia oma krediitkaarti turvaliselt nende nippide abil. Praegusel hetkel on selle tagasimaksed olnud küll regulaarsed, kuid pidin mais ühe makse tegema  krediitkaardiga ja jätsin raha kohe tagasi panemata ning juunis kasutasin ka ühe ostu jaoks krediitkaarti. Aasta lõpuks ära maksta oma krediitkaardivõlg. Kui nüüd keegi soovitab kaardi puruks lõigata, siis praegu ma olen otsustanud seda veel mitte teha, sest mingi iseloom peab ikka inimesel olema. Parringu raamatu läbi loetud ja see on väga sobilik ühele algajale. Elektriarve on pea poole väiksem. Loodetavasti olete teiegi kuulnud SMART-ist. Millised rahatarkused on selle viie kuuga juba kogunenud ning mis eesmärgid ootavad lähiajal täitmist. Üks eesmärk sai täidetud, kuhu või kuidas edasi. Seega ideaalseid lahendusi siin pole. Õnneks on hetkel kütusekulu väiksem, sest kool ja trennid on läbi. Parring rõhutab, et oluline on hoida kurssi ja mitte loobuda, isegi kui mõnikord on tunne, et sa ei saa hakkama või pole mingeid tulemusi ette näidata. Mõtlesin teha väikese vahekokkuvõtte. Söögikulud ilmselt veidi tõusevad, sest laps on päevad läbi kodus. Vaatasin oma jaanuaris seatud eesmärke ja näen, et peale pliidiostu, pole seal ühtegi mõõdetavat eesmärki.

Tosin tillukest elustiilimuutust, mis aitavad säästa hulga.

. Võibolla olidki esialgsed plaanid liiga ebarealistlikud ning vajavad kohendamist. Plaan on puhkuserahast konkreetne sissemakse teha ja siis kuni septembri lõpuni jääb see eesmärk ootele, kuid sügisel püüan siis boostida ja kogu energia krediitkaardi tagasimaksmisele suunata. Mõned lepingud on sügiseks juba olemas, kuid paar kuud on hetkel veel katteta. Iga eesmärk peab olema konkreetselt sõnastatud, ajaliselt määratletud, mõõdetav, realistlik ning teostatav. Hoia oma krediitkaarti turvaliselt nende nippide abil. Tunnen end juba veidi targemana, kuid õppida on veel väga palju. Kevadel saadud lisatööta ei oleks ma olnud suuteline oma esimest eesmärki täitma, seega pean ka edaspidi leidma võimalusi igakuiselt vähemalt paarisaja lisaeuro teenimiseks. Nordea Bank AB. Usun, et probleemi teadvustamine ja sellega tegelemine on ka juba suur samm edasi. Seetõttu on oluline leida võimalusi enda tulude suurendamiseks. Üks tarkus, mille olen sel kevadel saanud, on see, et meil on palju suuri kuluallikaid, mida pole võimalik eriti palju vähendada: autod, toit, laste koolitamine, püsikulud, lemmikud.

Kommentit