Jõuluajal võib raha ootamatult kiiresti kuluda.

Jõuluajal võib raha ootamatult kiiresti kuluda. Nõuanded - Ferratum Bank. Tegelikult saab teha pisikesi heategusid iga päev. Mõned organisatsioonid, kust võiksid panustamise võimalusi uurida on näiteks MTÜ Kasside Turvakodu, Varjupaikade MTÜ ja Tartu Koduta Loomade Varjupaik. Või siis vajutad hoopis seal samas taaraautomaadi kultuurinuppu, millega toetad Eesti laste teatri-, kunsti ja kirjanduselamusi. Krediidikonto eelised Krediidikonto – mugav viis vajaliku rahasumma saamiseks lühema aja jooksul. Heategevus ongi ju oma loomult hea , mitte tingimata materiaalne panustamine. Keegi pole sealjuures õnnelik elades hunniku asjadega, mida ta ei kasuta. Piisab ka täiesti sellest, kui sa igapäevaselt rohkem enda ümber toimuvale tähelepanu. Pisikesed heateod ja märkamised võivad olla ka nii nagu bussis vanematele inimestele või tusasele poemüüjale naeratamine. Selleks on vaja valida sobiv limiit ja esitada vaid üks taotlus. SMS 0 intress. Näiteks kulub sageli ära abi nii liivakastide ja loomapuuride puhastamisel kui ka erialasemaid töödes nagu fotode ja videote tegemisel, sotsiaalmeediasse haaravate tekstide kirjutamisel, koostööpartnerite otsimisel jms. Kes teab, äkki on sellise vabatahtliku töö tulemuseks see, et teed hüljatud loomale kõige suurema heateo üldse ja kingid talle päris oma kodu. Küll aga toob palju rõõmu mõte, et sinu vana asi võiks elada kellegi juures, kes seda sinust. Too heategevus oma argipäeva Heategevus ei pea jääma ühekordseks suureks “patulunastuseks”, millega kogu aasta “hea” on ühe raksuga tehtud. Jõuluajal võib raha ootamatult kiiresti kuluda. Samuti on seegi, kui pakud mõnele naabruskonnas märgatud kodutule inimesele. Kolmandik annetustest läheb sümboolse hinnaga müüki Uuskasutuskeskustesse üle Eesti, mis annavad kõigile inimestele võimaluse ning keskkonnasõbralikult eluks tarvilikke asju soetada. Müügist teenitud tuluga toetavad nad iga aasta sihtasutust Kiusamisvaba Kool, mis tegeleb kiusuennetusega Eesti koolides. Sellisetele üksikutele abivajajatele saad aga annetada vaid , konkreetselt.

Heategevus jõuluajal – 4 panustamisviisi, mis pole raha.

. Anna oma asjadele uus elu Oleme ausad – peaaegu kõigil meist on kodus ,. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Kui sa seda mingil põhjusel jäädavalt teha ei saa, siis võid loomale pakkuda ka näiteks ajutist.

Krediidikonto – krediitkaardi virtuaalne asendaja |

. Jõulud tähendavad paljudele peredele aga niigi suuri väljaminekuid. Samuti on võimalus panustada vabatahtliku. Vana aasta lõpp on ideaalne aeg selleks, et teha kodus üks suurpuhastus ja sellised kasutult seisvad, kuid ikka veel terved ja korralikud asjad välja praakida. Kui otsid aga viisi, kuidas viia uue omanikuni suurem hulk erinevaid esemeid alates mööblist ja kööginõudest lõpetades riietega, siis vii oma asjad mõnda MTÜ-sse, kes tegelebki esemete ringlusesse saatmisega. Võimalusi – võib-olla jääb sulle silma mõni abivajajate kuulutus Facebookis või näed pargipingil külmetavat koduta inimest. Vajate raha ettenägematute kulude katteks – avage krediidikonto! Raha laekub Teie pangakontole kiiremini, kui tavalise laenu puhul.

Näiteks korraldab Oleviste Kogudus igal aasta Oleviste kirikus kodutute jõulupuu-jumalateenistuse, kuhu on linnarahva poolt annetustena oodatud võileivad, pirukad, koogid, küpsised, kommid, hoidised ja mahlad. Võib-olla vajab su üksikust pensionärist naabritädi poekottide tassimisega abi või märkad taaraautomaadi järjekorras kodutut ning annad oma taarakotid talle, kellele see paar eurot rohkem rõõmu toob

Kommentit