Kas purjus peaga võetud kiirlaene saab kaineks saades vaidlustada?

Kaob igasgune piiridetaju, kõik , mis tundub sügaval südamesopis õige, nii ka käitutakse. Olen võimeline mõnele tuttavale jobule näiteks teatama, et tegelikult olen eluaeg ainult teda armastanud vms..

Buduaari foorum - Purjus inimene

.

Eks sõltub ka joobeastmest. mitte seal pole vertilitas.muig.Aga purjus inimesel on jah piirid kadunud ja ta räägib oma südamelt rohkem asju ära. Aga ma olen tähele pannud, et kui olen veits üle keskmise vindine, siis paneb plämama ja halama küll.

- Foorum » Liiklus » Soomes ära võetud juhiload

. Alkohol toob lihtsalt esile tihtilugu ka selle, mille olemasolu isegi tunnistada ei taha, nood madalad instinktid. Kas 18 aastane saab pangast laenu. Näide nagu elust enesest ja enda peal järgi katsetatud.

Purjus peaga rooli istumine läheb rikastele kallimaks.

. Mine võta kinni, mis seal juua täis inimese ajus toimub - mingi täielik kompott ja kapsad. Smsraha – Laenusumma kuni 1 000 €. aga kui ta helistab rohkem kui ühele, siis ta lihtsalt lahmerdab, ei ole vaja muretseda.Tean oma kogemusest, et viinas ei peitu absoluutselt mingit tõde. väga huvitav on kuulata purjus inimesi- mitte kõiki, vaid ikka neid kes sullegi huvi pakuvad.

» Pildid, videod, anekdoodid ja.

. Natuke napsitanud inimene kipub küll lihtsalt avameelsem olema.Ise hakkan täielikku lausvalet ja lollust suust välja ajama, nii et pärast ei jõua ära imestada. Ja siis kui mõni juhtubki pärast helistama, siis mõtlen selliseid valesid välja, et nedega mitte kokku saada!! Ja ka mehed, kellele ma kaine peaga isegi ühte pilku ei kingiks, tunduvad siis normaalsed jne. sa tead olukorda ja oskad silma peal hoida. Enesekotroll kehvem ning ega ma siis valetada küll ei oska.Seepärast soovitasingi sul vindiseks juua, et saad ka siis aru, kui raske on valetada sellises seisundis.A no muidugi, patoloogiliste valetajate vastu ei aita mitte miski. Esita aga küsimusi ja vastused tulevad ladusalt. Kas purjus peaga võetud kiirlaene saab kaineks saades vaidlustada?

Kommentit