Kergesti saadavad kiirlaenud

Propaganda ei suuda muuta ajaloo käiku Propaganda võib vormida arvamusi, kuid ei suuda muuta ajaloo käiku ega fakte. Nimelt on rahva organiseeritud harjumuste ning arvamuste teadlik ning intelligentne manipuleerimine oluliseks elemendiks demokraatlikus ühiskonnas. Kodulaenud. Masse juhib nähtamatu valitsus Straussi ja Howe’i sõnul on maailmas suureks probleemiks see, et võimulolijad mõtlevad lineaarselt, tehes otsuseid lähtudes vaid enda huvidest, uskudes, et nende tegudel ei ole tagajärgi ning et nende positsiooni ei kõiguta miski..

Tähtkujude iseloomustus, sobivused, õnnenumbrid jne… Vaata.

. Kõige selle keskmes teenivad korporatsioonid üüratuid kasumeid. aasta septembris alanud üleilmne majanduskriis märkis ilmselt kahe kümnendi pikkuse episoodi algust, mille karmid tingimused muutuvad järjest halvemaks, mida lähemale me kriisi tipule jõuame. Noor pere laen. Laenud netopalk. USA praegune seis majanduslikus, rahanduslikus, poliitilises ja õiguslikus süsteemis näitab tugevat väärtalitlust ning ei meenuta korralikult töötavat struktuuri. Lineaarselt mõtlejad on harjunud sellega, et inimmasse saab kontrollida erinevate meetmetega, mida on kirjeldatud. Raamatus “The Fourth Turning“ kirjutasid autorid, et kriisi ajendiks ehk sädemeks võib olla midagi täiesti tavapärast nagu valimised või halvaendelist nagu majanduskrahh. Massimeedias kiputakse neid probleeme eirama, näidates neid väiksemana, kui need tegelikkuses on, aga kui teha veidi uurimistööd, on selge, et probleemid süvenevad. Globaalne rahutus on jõudnud uuele tasemele, kui vaadata Brasiiliat, Mehhikot, Hongkongi, Egiptust, Hispaaniat, Kreekat, Prantsusmaad ja Türgit raputavaid meeleavaldusi. aastal, tuginedes sajanditepikkusele generatsioonide analüüsile ning põhinedes mitte sündmustele, vaid generatsioonide meeleolule ning kriisi põhielementidele. Sellega on aga loodud kõrge inflatsioonitase energia, toidu, tervishoiu ning õppelaenu valdkondades ning reaalse palgataseme vähenemine. Selle asemel, et algatada dialoog protestijatega, otsida lahendusi, mis aitaks olukorda kergendada ning võtta nende häält arvesse, asuti hoopis meeleavaldajaid rõhuma politseivägede abiga. Lokkavast vägivallast aga lõikavad kasu sõjatööstus ning pangad – relvade müümisest saab üüratut tulu ning sõda saab rahastada laenu võtmise kaudu. Selle kõige ajal üritavad võimulolijad rakendada kõikvõimalikke rahanduslikke meetmeid, korraldades valeinformeerimise kampaaniaid, et hoida rahva tähelepanu hajutatuna ning masse segadusse ajades. Kuhu meie maailm ning ühiskond selle kriisi keskmes liigub, see pole veel kindel. Maailm on täidetud tühiste probleemide, rumalate käpiknukkude, ööpäevaringse propaganda ning arutu tarbimisega. Võimulolijad peavad kuidagi müüma oma väiteid edasiarengust, isegi kui üüratu kogus tõendeid viitab vastupidisele.

Evony -

. Globaalse rahutuse headeks näideteks on Hongkongis, Lähis-Idas ja  Ukrainas toimuv, samuti Jaapani suund agressiivsemale välispoliitikale. Need, kes seda mehhanismi juhivad, moodustavad nähtamatu valitsuse, mis päriselt valitseb kogu riiki. Samuti eiratakse fakti, et Iraak oli Husseini valitsuse all modernne, stabiilne, mittereligioosne, naftat tootev riik, kus ei olnud kohta Al Qaedale ega arutule vägivallale. Kergesti saadavad kiirlaenud. Ajaloo tsüklite kordumist ei ole võimalik peatada – rahvas hakkab ärkama ning nõudma muutust, mis kujundab ümber praeguse sotsiaalse ja majandusliku keskkonna. aasta majanduskriisi algust oli selge, et need põhielemendid – võlg, keskklassi kadumine ning globaalne rahutus – olid olemas ning ägenemas. Millest massimeedias ei räägita Massimeedias ei räägita sellest, kuidas USA on ajalooliselt relvastanud terroriste, kes ka nüüd tapavad Süürias massiliselt nii sõdureid kui ka tsiviilisikuid. Rahva kannatus peab mingil hetkel katkema ning see võib toimuda, kui kriis süveneb ning inimesed avastavad, kuidas nende vara, lootused ja unistused on hävitatud.

SMS laenud mida saab taotleda ID kaardiga; tagatiseta.

. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Ühtlasi ei räägita sellest, kuidas ka Liibüas kõrvaldati võimult endine liitlasest diktaator, jättes riigi kaosesse ning kodusõtta. Kui kõrvutada nende teooriat ajaloo tsüklitega, võib märgata, et USA ning kogu muu arenenud maailm on üha süveneva globaalse kriisi keskel, mis saavutab ohtliku tipu umbes lähima kümne aasta jooksul. Seda fakti aga maskeeritakse ning rahvamasside tähelepanu suunatakse tähtsusetumatele probleemidele – peaasi, et ei märgataks, kuidas riik vaesub korporatsioonide ning pankurite skeemitamiste kaudu. Samal teemal: Alar Tamming: Kaos, kord ja majandus Telegram hakkab jagama Dash-krüptoraha. Hilisemates etappides jõustus USA massimeedias Occupy protestide suhtes üldse täielik vaikus – panustati sellele, et kui neist ei räägita, usutakse, et mingit protesti ei toimu ning kogu ettevõtmine vajub unustusehõlma. Sõjale kaasa aitamine on seetõttu praktiliselt võrdne riigi orjastamisega relva- ja laenusõltuvuse kaudu. Probleeme tekitavad ka CIA kunagised plaanid, millega on õõnestatud erinevate demokraatlikult valitud valitsuste mõjuvõimu. aasta Occupy Wall Streeti protestid. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info . Samuti on vägivald lokkamas Ukrainas, Iraagis ja Süürias. Kergesti saadavad kiirlaenud. Tegelikkuses kulgeb ajalugu ja rahva meeleolu ringjate tsüklitena, moodustades mustreid kindla korrapära järgi. Kui kriis süveneb ning saavutab oma tipu, võib maailm paiskuda kaosesse, mida loodetavasti ei lõpetata tuumarakettide abil ühe nupulevajutusega. Varem või hiljem lõhkeb maailma võlamull, mis viib vara, töö, õiguste ning usalduse kadumiseni. Need, kes ei ole võtnud aega, et uurida, milliste tagajärgedeni on selline käitumine viinud, on nüüd hädas muutuste mõistmisega. Selline asjade kontrollimine on aga oluline, et hoida suurt inimrühma kui funktsionaalset ühiskonda koos töötamas. Selleks pööratakse avalikkuse tähelepanu muudele teemadele nagu massimõrvad, parteide omavahelised nääklused ning pidev nähtamatu terrorioht.

Kergesti saadavad kiirlaenud; laenud ilma tagatiseta -

. Kui maailmas ägenevad ressurssisõjad, religioosne äärmuslus ning natsionalismi levik, muutub ka globaalse sõja tõenäosus üha suuremaks. Kõiki neid muutusi reklaamitakse kui vajalikke samme olukorra normaliseerimiseks, kuid tegelikkuses teenivad nende pealt kasu vaid kõige rikkamad. See võib lõppeda nii edasimineku kui hävinguga, kuid kindel on see, et koostöö, vastutuse jagamine, julgete seisukohtade võtmine ning rahust ja kooseksisteerimisest inspireeritud juhid on hädavajalikud, et elada üle eesootavad katsumused.

See käivitab aga massilised tsiviilrahutused, mida on vaikselt valmistanud ette aastatepikkune keskklassi hääbumine ning ühiskonna praeguse struktuuri hävimine. Samal ajal näidati meedias protestijaid kui näotuid, ilmaasjata märatsevaid noori, kes lihtsalt tahavad tekitada kaost. USA-s on suureks probleemiks ka kohalike politseijaoskondade militariseerimine ning ametnike valmistumine massilisteks rahutusteks, mis võõrandab kogukondi nende valitsejatest ning n-ö kaitsjatest. Mitmetes sõjalistes konfliktides saab süüdistada ka USA otsuseid relvastada erinevaid diktaatoreid, kes olid neile mingil ajahetkel kasulikud. Võlaga on hädas nii USA, Hiina kui ka mitmed Euroopa Liidu liikmesriigid, üritades tulla toime üha kasvava krediidivõla, õppelaenude, kinnisvaramulli ning nafta hindadega. Probleemid süvenevad kogu maailmas Kõik need meetmed rahvamasside rahustamiseks aga hakkavad mingil hetkel mõranema. Arvestades seda, kui suur protsent elanikkonnast on töötu või töötab poole kohaga madala palgaga töökohal, on lihtne mõista, kuidas saab kasvada rahulolematus praeguse süsteemiga. Iga selline pöördepunkt aga pühib minema eelmise olemasoleva sotsiaalse korra. Kui riigid üritavad lahendada oma võlaprobleeme, lubades pankuritel, poliitikutel ja valitsuse bürokraatidel määrata rohkem võlga, vähendada intressimäära nullini ning rikastada oligarhe, lõpeb see kõik katastroofiga. Inimeste üle valitsevad ning nende arvamusi ja maitseid kujundavad inimesed, kellest nad ise pole kuulnud, kuid kes mõistavad masside vaimseid protsesse ning sotsiaalseid mustreid

Kommentit