Kuidas pidada kinni oma uue aasta lubadusest olla tervislikum?

See ju ongi eelarve mõte – aidata sul paremini toime tulla ja jõuda oma rahaliste eesmärkideni. Keskendu oma uuele eesmärgile. Ferratumi uuringu kohaselt eraldavad Eesti elanikud suviste ostude jaoks 43% oma sissetulekutest. Kui vaja, tee eelarvet pisut ümber nii, et see oleks mõistlikum ja aitaks sul paremini oma raha jälgida.

Vishen Lakhiani: Kuidas uue aasta lubadustest ka kinni pidada.

. Uue aasta alguses lubatakse rohkem sporti teha ja tervislikumalt süüa ning kindlasti lubavad paljud ka oma rahaasju paremini korraldada. Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud uusaastalubadustest - Rahakott - Tarbija. Vishen Lakhiani Mindvalley'st õpetab, kuidas ka reaalselt oma uue aasta lubadustest kinni pidada. Isikliku arengu valdkonna õpetaja Vishen Lakhiani esitles hiljuti eesti lugejatele oma raamatut.

Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud.

. Teise soovituse kohaselt tasub neile aga juba praegu mõtlema hakata! laen ilma palgatõendita. Kui sul on abielus probleeme, siis on aeg tugevdada oma otsustavust abielutõotusest kinni pidada, mitte selle väärtust kahtluse alla seada. Viis soovitust, kuidas abielusidet tugevdada. peab olema midagi sellist, mida sina ise päriselt tahad. Väga lihtne on paika panna enda jaoks plaan oma rahaasjade haldamiseks ning eelarves püsimiseks. Hoopis keerulisem on seda ka reaalses elus jälgida. Kuidas pidada kinni oma uue aasta lubadusest olla tervislikum. Sisesta oma e-mail Nüüd aga Wisemani koostatud nimekiri:Kui võimalik, keskendu ühele eesmärgile, mitme lubaduse pidamine on oluliselt keerulisem.Mõtle oma eesmärgid korralikult läbi, ära kiirusta.Ära keskendu vanadele lubadustele, mida sa pidada ei suutnud. Trendide järgimine ei ole tavaliselt edukas.Jaga oma eesmärk väiksemateks osadeks, pane paika konkreetsed sammud ning nende saavutamise tähtajad.Räägi oma kavatsustest sõpradele, perele, töökaaslastele. meeles, et eluolud võivad muutuda, karjääritee võib muutuda, kõik elus võib muutuda päevapealt. Eelarve pole kivisse raiutud ning seepärast ei tohiks ka karta selle muutmist. Saa sellest üle ning keskendu oma eesmärgi saavutamisele.Wisemani hinnangul peaks neid soovitusi järgides igaüks oma uusaastalubadused täita suutma. Fakt on see, et iga kuu võib ette tulla midagi, mis lööb eelarve tasakaalust välja, olgu tegemist autoremondi või ootamatu sünnipäevaga, mille olid juba ära unustanud. Kuidas pidada kinni oma uue aasta lubadusest olla tervislikum.

Teaduslik vaade: kuidas oma uusaastalubadustest kinni.

. Väga lihtne on paika panna enda jaoks plaan oma rahaasjade haldamiseks ning eelarves püsimiseks. Hoopis keerulisem on seda ka reaalses elus jälgida. Siin …

Kommentit