Laenu reklaam 2019

„Laenuteenuse tingimustest konkreetsemalt rääkimine kasvatab konkurentsi laenuturul. Ühtlasi aitab suurem valik ja läbipaistvus järelmaksu või laenu võtjal leida endale sobivaim lahendus,“ märkis Talving.Kolm aastat tagasi võeti vastu vastutustundliku laenamise põhimõtted.

Palgakalkulaator 2019 - palga ja maksude kalkulaator.

. „Reklaam ei tohi ka edaspidi jätta muljet, et laenu võtmine on riskivaba ja lihtne võimalus finantsprobleemide lahendamiseks.

Paltsi korter läks Ossinovskilt võetud laenu tõttu haamri alla

. Tuvastamine ID kaardiga kiirlaen. Asekantsleri sõnul nendes põhimõtetes järeleandmisi ei tehta. Eelnõu on plaanis esitada Riigikokku käesoleva aasta lõpuks. Hetkel kehtiva seaduse kohaselt on info, mis puudutab laenu, liisingu ja järelmaksu võimaluste reklaamimist, tarbijatele piiratud. Laenu reklaam 2019. Laenuandjad peavad omama tegevuseks luba ning nende üle teostab järelevalvet finantsinspektsioon. Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril. Seega on õige aeg võimaldada tarbijale teadlikuma valiku tegemist,“ ütles Talving.Reklaamiseaduse muudatuse eelnõu on hetkel kooskõlastusel Justiitsministeeriumis. Kinnisvara põhine laen.

Laenu andmine juhatuse liikmele või osanikule

. Kui laenu taotleja ei ole selleks võimeline, ei tohi talle ka tulevikus laenu anda. Kiirlaen otse internetist. Finantsinspektsioonil on õigus tunnistada kehtetuks reklaaminõudeid rikkunud laenuandja tegevusluba.„Turg on viimase viie aastaga stabiliseerunud.

Eelnevalt on selle kooskõlastanud Sotsiaalministeerium ja Rahandusministeerium

Kommentit