Läti SMS laen

Soovin võtta laenu.. Mobile Credit Balticu juhatuse esimehe Rami Ryhaneni sõnul on uue krediidiliini avamine seotud ettevõtte kasvustrateegiaga ning firma kasutab finantsallikat oma tegevuse laiendamiseks Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. “Oleme firma senise arenguga väga rahul ning uus krediidiliin aitab kaasa meie eesmärgi täitmisele – tugevdada ja kinnistada oma positsiooni Baltimaade ja Soome kiirlaenuturul,” kommenteeris Ryhanen. Laenulimiit on paindlik laen klientidele, kes vajavad sageli lisaraha. Laenulimiit on summa, mille ulatuses saab igakuiselt laenu võtta, ja see on seatud vastavalt kliendi maksevõimele. Laen tagastatakse korraga või igakuiste osamaksetena.

Eesti ei kavatse Läti eeskujul SMS-laenu andjaid.

.

Name * Email * Website. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Laen kinnisvara tagatisel maksehäirega.

laenud | Kiirlaenaja - SMS laen ja Laen Internetist

. Läti SMS laen. Läti valitsuskabinet kinnitas täna seadusemuudatused, mis näevad ette seda, et tuleva aasta keskpaigast ei tohi kiirlaenuandjad Lätis enam ilma litsentsita tegutseda. SMS-laenu krediidiotsus laen võib saada ülempiiriRiigikogu õiguskomisjoni esimehe Ken-Marti selle nimi tuleneb sellest, et laenu taotlemiseks pole ettevõtete seast, kes on läbiproovitud, kindlad ja annavad. aastal tegevust alustanud Mobile Credit Baltic kuulub Londoni börsil noteeritud ettevõttele Mobile Credit Baltic AS

Kommentit