Lennupiletite ostu aitab finantseerida Ferratumi laenulimiit.

Jääb mulje, et vastav lisateenus kehtib kõikide lennufirmade piletitele. Seega tuleb müügiportaali tingimused hoolega läbi lugeda, et veenduda, kuhu ja millisel juhul saab abi saamiseks pöörduda.Kõige sagedamini langevad tarbijad vahendusportaalide pakkumise õnge, mis lubab lisatasu eest pileteid tühistada või muuta. Smsraha ei saa avaldust teha. Tegelikkuses võib makstud summa eest osutatav teenus sisaldada vaid seda, et lennu tühistamise korral sisestab vahendusportaal reisija andmed lennuvedaja kodulehel olevale kaebuste vormile või teavitab reisijat võimalusest esitada lennuvedajale kaebus.

Lugeja: minu asenduslend on 800 eurot kallim - Tarbija

. Seda saaks reisija teha ka ise ja tasuta.Äärmiselt oluline on lende kombineerides jälgida, kas tegemist on eraldiseisvate lendudega või ühenduslendudega ehk vahetute jätkulendudega. Näiteks sätestavad osad vahendajad, et nemad ei vastuta millegi eest. Kõige tähtsamana tuleks enne piletite ostmist välja selgitada, kes vastutab tarbija ees probleemide korral – vahendaja või lennuvedaja. Nii on enamik eestikeelseid või eestlaste seas populaarseid vahendusportaale välismaised kauplejad, näiteks bookinghouse.ee on registreeritud Leedus, mytrip.com Kreekas, kiwi.com Tšehhis ning lennupakkkumiste otsimootor momondo.com Taanis.

Seega tuleb tarbijal valmis olla probleemide korral ingliskeelseks suhtluseks.Olenevalt olukorrast võib tarbijal tekkida suhtlemisvajadus näiteks väljavalitud lennu tühistamise tõttu. Toimetaja: Merilin Pärli Allikas:. Laenud 19 aastastele. Lennupiletite ostu aitab finantseerida Ferratumi laenulimiit.

Odavad lennupiletid, lennupiletid, lennukipiletid.

. TFBank.eesti. Laenu võtmine. Kõige tähtsamana tuleks enne piletite ostmist välja selgitada, kes vastutab tarbija ees probleemide korral – vahendaja või lennuvedaja.Näiteks sätestavad osad vahendajad, et nemad ei vastuta millegi eest. Seda saaks reisija teha ka ise ja tasuta.

Kuidas tegutseda, et lennupiletitega seotud probleemid.

. Paraku pakutakse tasulist tühistamisteenust ka sellistele piletitele, mis lennuvedaja reeglite kohaselt on tühistamatud.

Tarbijakaitse kutsub üles tähelepanelikkusele.

Kommentit