Millal taotleda kiirlaenu?

Mis see on? - ID-kaardi taotlemine täiskasvanule.

. Fookuses on lahingumeditsiin – iga sõdur peab oskama käsitleda lahingus kannatanut. jalaväebrigaadi korraldatud kaitseväe meistrivõistlustel triatlonis. Kahel järjestikusel päeval panid kaitseväelased end proovile laskmises, takistusriba läbimises, ujumises, granaadiviskes ja jooksukrossis. aasta arenguhüppeks saab põhjadiviisi staabi loomine. jalaväebrigaadi ajateenijat sõdurivande. Eesti merevägi on osalenud laevakaitsemeeskondadega kokku kuuel Vahemeres ja Aafrika rannikul toimunud missioonil. VAATA POSTITUST Sellel nädalal jõuab trükist värske Sõduri ajakiri. VAATA POSTITUST Sisekaitsekadeemias jagati täna parimatele reservistidele sellel nädalal toimunud MilComp võistlusel osalemise eest medaleid. NB! Kindlasti võtke kaasa isikuttõendav dokument. VAATA POSTITUST Mereväe laevakaitse baaskursusel õpitakse abi vajavatele laevadele pardumist, et olla valmis laevameeskondi võimalike agressioonide eest kaitsma. Mereteede vabadena hoidmist harjutab Balti riikide miinitõrjeeskaader Baltron, kus opereerivad sõjalaevad LVNS Virsaitis, LVNS Imanta ja LNS. VAATA POSTITUST Sõdur küsis, minister vastas. Kirjeldame ka Mehhiko narkosõda, Iisraeli operatsiooni piirialuste tunnelite leidmiseks, räägime naisvõitlejatega Ukraina rindelt. Võistluse eesmärgiks on populariseerida vastupidavus- ja. Uues numbris: Kevadtorm oli suurem kui kunagi varem ja tõi kohale ka täiendusreservi. #kaitsevägi #triatlon VAATA POSTITUST Vabatahtlikud Kaitseliit Saaremaa Malevast ja Pärnumaa malevast harjutasid sel nädalavahetusel Saaremaal liitlaste meritsi vastuvõtmist. Instruktorid on sõdurite relvakäsitsus- ja välioskuste omandamise tasemega rahul ja erinevatest asenditest sooritatud laskmiste hea tulemus tõi nii mõnelegi naeratuse näole. Luurekeskus tutvustab aastaraamatus Venemaaga seotud julgeolekupoliitilisi ja sõjalisi arenguid, sh infooperatsioone, mille eesmärgiks on n-ö Pax Russica kontseptsiooni järgi. VAATA POSTITUST Ajakirja Sõdur artikleid saab lühendatud kujul lugeda ka Delfi teadus- ja tehnikaportaalis Forte, sõjanduse rubriigi all.

Avaliku ürituse korraldamine - Saue vald

. VAATA POSTITUST Sellesuvine sõduri baaskursus on läbi. augustil toimusid Tallinnas kaitseväe viievõistluse meistrivõistlused. Millal taotleda kiirlaenu. Tegu oli esimese korraga, kui Eesti üksus koos Prantsusmaa ja Mali armeega operatsioonil osales. jalaväebrigaadi ülema kolonel Vahur Karusega. Patrullile andis vürtsi vihm, mis ühest küljest tegi pinnase pehmeks ja libedaks, teisalt aga hoidis sõdurid jahutatuna. Eestis toimuvatest Baltic Protectori harjutustest võtavad merel osa Briti alused HMS Albion, HMS Kent, RFA Argus, RFA Lyme Bay, HMS Archer, HMS Exploit, HMS Charger, SD Victoria ja MV Hurst Point.

Esmane juhiluba | Maanteeamet

. Ennekõike on meil vaja arendada keskmaa õhutõrjevõimekust ja see sunnib ka kaitsekulutusi suurendama. Seitse nädalat kestnud õppetöö on kandnud vilja ja Eestimaal on mitusada meest ja naist juures, kes üsikvõitleja tasemel vajadusel sõdida mõistavad. Vaata, kuidas meeldis! VAATA POSTITUST Maastik ehk maapind ja kõik sellel olev nii looduslik kui tehislik vajab lahingutegevuse paremaks juhtimiseks ja planeerimiseks mudelit, mille tegemist ka täna õpiti. Kui soovid kaasa lüüa Eesti kaitsevõime arendamises, on see pakkumine sulle. Eelnevalt registreerimata külalisi kaitseväe territooriumile ei lasta. jalaväebrigaadi tagalapataljoni sõdurid. jalaväebrigaadi ajateenija Jolanta Põld kirjutab kodumaast, ajateenistusest ja riigikaitsest oma blogis. Pataljoni ülem major Indrek Sarap käis eksamisooritusi väisamas ja jäi tulemusega rahule: "Sõdurid on tublid, sooritused on püüdlikud ja läbikukkujaid on üksikuid." Reedel. VAATA POSTITUST Täna oli MilComp võistluse viimane päev. Hommikul pidi meeskond mängulises reaalolukorras andma taktikalist esmaabi. Tutvustame ka Eesti õhuväe uut lennukit. Hea ja soodne laen. VAATA POSTITUST Riigi kaitseinvesteeringute keskus otsib kategooriajuhte. jalaväebrigaadi lahtised meistrivõistlused maastikurattasõidus. Reservohvitseridele tuli medaleid kaela riputama Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Kol-ltn Saan kirjutab lahti kaitseväe orkestri loo.Tutvustame Naiskodukaitse sihte, Toomas Türk aga kirjutab ajast, mil Eesti lennuvägi. Pärast lõunat viidi sõdurid Kõrvemaa metsadesse, et panna proovile nende kaardi- ja orienteerumisoskus. aastal plaanide kohaselt, rõhutab sissejuhatuses kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem. Vaata videost, kuidas operatsioon kulges. "Olen alati mõelnud, et oma riigilipu heiskamine on suur au ja tunnustus," ütles reamees Heinpõld.. Teenistus jätkub juba uuel nädalal kui asutakse uusi erialaoskusi omandama nooremallohvitseride ja autojuhtide kursusel. korda Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatloni. Avatud olid erinevad tegevuspunktid ja tehnikanäitus. Õppuse Baltic Protector etapp hõlmas ka mitmeid taktikalisi harjutusi, kuhu olid kaasatud Ühendkuningriigi mere- ja merejalaväelased. Et sa teaks mis sind ees ootab, vaata raja tutvustust vanemveebel Ivo Petjärve poolt. „Väljaõpe läks ootuspäraselt hästi ja mehed on olnud tublid. VAATA POSTITUST Kuu alguses teenistusse saabunud võitlejatel jätkus sel nädalal väljaõpe muu hulgas esimese väliööbimisega, lühirännakuga, topograafiaharjutuste ja tiirulaskmistega. jalaväebrigaadi ülem kolonel Vahur Karus. „Vaadake kõiki neid inimesi, kes on tulnud teiega seda päeva jagama, sest nemad usuvad teisse ning neid te kaitsetegi! Pea püsti, rüht sirgeks ja julgelt edasi, sest teie oletegi need, kellest. jalaväebrigaadis ajateenija töövarjuks. Järgmisel nädalal jätkame erialaväljaõppega ning vajadusel saab ka kõik nurgad maha lihvitud,“ sõnas kompaniiülem kapten Toomas Karting.

Täna tuli näidata omandatud oskusi maastikul kaeviku rajamises, haavatud lahingpaarilisele esmaabi andmises ja lahingurajal vaatlusposti tagasivõtmises. VAATA POSTITUST Homseni on Eestit külastamas Ameerika Ühendriikide sõjalaev USS Mount Whitney. "Võistlus õnnestus, olenemata suurest vihmasajust oli osalejate meel rõõmus ning tore oli näha tugevaid Kuperjanovlasi Haanjamaa raskel maastikul pataljoni ning brigaadi ülemaga mõõtu võtmas." ütles võistluse korraldaja n- ltn Priit Narusk. Vaata kogu galeriid siit: [click here] VAATA POSTITUST Selgusid meistrid kaitseväe viievõistluses. Harjutuste lõpus tutvustasid kaitseväelased ja kaitseliitlased kohalikele oma tehnikat ja relvastust.

EHITUSLUBA | Millal on seda vaja ja kuidas taotleda.

. [click here] VAATA POSTITUST Sõduri baaskursus on lõpusirgel! Juuli alguses teenistust alustanud võitlejate seitsmendal nädalal keskendutakse sõdurieksamitele ja truudusetõotusele. Numbris põhjalik ülevaade lahingumeditsiinist, kirjutame ka kuperjanovlastest Leedu õppustel, meenutame üht langenud kaasvõitlejat. Homme annavad ajateenijad truudusevande

Kommentit