Minuraha.ee

You need flash player to view this page. Näiteks on olemas pangateenuste tasude, tarbimislaenude, krediitkaartide ja hoiuste võrdlustabelid.Kalkulaatorid ja võrdlustabelid asuvad siin Pane oma teadmised proovile!Tarbijaveebis saab oma teadmisi kontrollida.

Leiad siit lihtsad testid viiel teemal: kindlustus, laenamine, pension, säästmine ja investeerimine ning üldteadmised finantsteenustest.Iga test koosneb viiest etteantud vastusevariantidega küsimusest.

- Home | Facebook

. Loe küsimus ja vastusevariandid läbi ning vali sinu arvates õiget vastust. CV Keskus on Eesti populaarseim tööportaal, kus leidub enim tööpakkumisi nii Eestisse kui ka välismaale ning suurim CV-de andmebaas. Sisesta oma CV. Andmed saad salvestada ning igal ajal oma eelarve seisu vaadata või uusi sissekandeid teha. Selleks sisesta kalkulaatorisse oma igakuised tulud ja kulud.Pere-eelarve stressitaluvuse kalkulaator aitab testida sissetulekute suurenemise või vähenemise mõju pere-eelarvele, samuti inflatsiooni mõju. Hoiuste kalkulaatorisse hoiusummat ja intressi suurust sisestades saad teada, kui palju hoiustades teenid.Tarbijaveebi võrdlustabelid aitavad võrrelda erinevate pankade ja pensionifondide pakutavate teenuste tingimusi ja hindu. Iga õigesti valitud vastus annab ühe punkti. Kui soovite oma koolis „Minu raha päeva" täismahus läbi viia, on meil hea meel Teid aidata. Võtke palun ühendust aadressil minuraha at fi dot ee. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Inbankist kui ka teistest finantsasutustest. Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga , väikelaenu lepingu tingimustega ja lepingueelse teabega.

Tarbijaveeb - | Avaleht

. Kui soovite oma koolis „Minu raha päeva“ täismahus läbi viia, on meil hea meel Teid aidata. Võtke palun ühendust aadressil minuraha at fi dot ee. FI juht Kilvar Kessler peab krüptovääringute nagu Facebooki kavandatava libra kasutuselevõttu vältimatuks arenguks, millega ei ole mõtet võidelda, vaid nendele tuleb riikide poolt õiged reeglid kehtestada. Nii saad üles leida emotsiooniostud, mis tegelikult pole hädavajalikud ja mille arvelt on vajadusel võimalik säästa.Pere-eelarve planeerimine on lihtne ja eelarvet võid teha nii paberil kui arvutis – olgu siis Excelit või mõnda valmis vormi kasutades. Kui kirjutad järjekindlalt oma sissetulekud ja väljaminekud üles, annab see infot ka sellest, mille peale sa kulutad. Laenud kuni 3500 eurot. Õige valik! Kreditex on juba aastaid olnud professionaalseks ja usaldusväärseks finantspartneriks eraisikutele ning ettevõtetele. Aitame Sul soetada kinnisvara, alustada ettevõtlusega või sõita reisile. Vajadusel saad ise tabelisse oma tulu- ja kululiike lisada. Kuna eelarve vorm on veebipõhine, saad sellele ligi igast internetiühendusega arvutist või mobiiltelefonist. Näiteks laenukalkulaatorisse saad sisestada laenusumma, perioodi ja intressimäära ning vaadata, kui palju ostetav kaup sinu jaoks intresside võrra kallimaks läheb. Tarbijaveebi eelarve vorm Minu Raha www.minuraha.ee/minu-raha liidab su tulud ja kulud automaatselt kokku. Veebipõhine pere-eelarve vorm Minu RahaEelarve tegemise mõte on saada täpne ülevaade oma tuludest ja kuludest. Minuraha.ee. Siit leiad infot oma rahaasjade korraldamise kohta! Loe, miks on kasulik planeerida ning kuidas eelarve tegemine aitab sul vältida olukordi, kus raha ootamatult otsa saab.

Kommentit