Minuraha pere eelarve

Tagatiseta väikelaen ilma sissetulekuta. Koduliising. Neis on võimalik oma tulude ja kulude liigid ise määrata, samuti saab seada näiteks eesmärgi eeloleva perioodi kuludeks-tuludeks ja siis jälgida, kas seda õnnestub täita.

Tarbijaveeb - | Minu Raha

. Näiteks pakuvad eelarve koostamise ja jälgimise võimalust suuremate pankade internetipanga lahendused.Tasuta kasutamiseks on eelarvevormid ka aadressidel www.rahakool.ee, www.pere-eelarve.eu ja www.minuraha.ee. Tasuta kasutamiseks on eelarvevormid ka aadressidel , ja. Neis on võimalik oma tulude ja kulude liigid ise määrata, samuti saab seada näiteks eesmärgi eeloleva perioodi kuludeks-tuludeks ja siis jälgida, kas seda õnnestub täita. Kui arvutis, siis on mugav kasutada kas Excelit või internetis leiduvaid eelarvevorme.

Pere eelarve stressitaluvuse kalkulaator -

.

PERE-EELARVE: tasuta pere-eelarve, tulud, kulud. RAHAKOOLi arendaja TJ Süsteemiarendus OÜ garanteerib, et Teie poolt meile usaldatud andmed ning informatsioon ei satuks kunagi kolmandate osapoolte valdusesse ning et kõik teie andmed säiliksid puutumatult. Minuraha pere eelarve

Kommentit