Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha

* Krüsanteemid, saialilled, küüslauk, aster, münt, kurereha ja verev iminõges sipelgatelele ei meeldi, mistap istuta neid oma aeda, et sipelgaid eemal hoida. * Sipelgaid peaks peletama tubakavesi. Kui on aga vaja siiski see lahti rullida, siis on mõned nipid, kuidas seda teha. Vajuta tainapall suurele jahuga üle puistatud toidukiletükile lahti ja lõika kilest välja teine sama suur tükk. Rulli kokkukleepivat ja kergesti rabenevat tainast kahe kile vahel. Ka sidrun pole tundlike meeltega sipelgatele meeltmööda. Kui oled olukorras, kus vajad kiirelt lisaraha, siis tuleb appi laenukalkulaator..

JAHUTA OMA KEHA: nipid, mis aitavad sisemist kuumust.

. Sama pastat saab teha ka meega, mõned soovitavad eraldi ka veel munakollasega segada.* Sipelgate vastu võib aidata ka äädikas, söögisooda ja kriit. Mõned neist on katnud oma vana tätoveeringu väga viisakalt, samas kui teised on teinud seda eriti riukalikult. Nii võibki piltidelt näha, kuidas endise tüdruksõbra näost on saanud deemon või kuidas eksi nime asemele on ilmunud konn.

NIPP! Kuidas rullida muretainast? -

.

Puista või kalla neid aineid sipelgate pesitsuskohtadesse. Kui tead veel häid ja toimivad sipelgatõrje nippe, jaga neid meiega Facebookis!. Tubakavesi peaks sipelgad surmama. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha. NB! Kui aias on metsakuklaste pesa, tuleb teada, et need sipelgad on looduskaitse all ja nende pesa tuleb ümber asustada. * Sipelgad armastavad magustat nestet eritavaid taimi - näiteks pojenge. Küsige nõu ja abi keskkonnaametist. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha. Raputa tihedalt pojengi ümber maapinnale kaneelipulbrit, cayenne'i pipart või piparmündilehti, ka selle lõhna sipelgad ei salli - peaks samuti aitama tüütustest vabaneda. Kui tahad õitsvaid pojenge tuppa vaasi tuua, raputa neid korralikult või lase õied veest läbi, muidu tood sipelgad tuppa.* Samuti ei meeldi nendele tegelastele teepuuõli ja loorber

Kommentit