Nipid, kuidas kooli minnes mitte pankrotti jõuda ParimIntress

Anna lapsele selgeid ja arusaadavaid korraldusi, mis ei ole ironiseerivad ega sarkastilised.

Sega läbi, kalla lihale ja jäta tunniks-paariks marineerima. Lhv eraisiku laenud. Väikseim väikelaen. Küsimuste ja käskude asemel tasuks last julgustada ise mõtlema. Nipid, kuidas kooli minnes mitte pankrotti jõuda ParimIntress. Näiteks võib noorema lapse puhul abiks olla seina peale kinnitatav tahvel või paber, kuhu on märgitud laste või kõigi pereliikmete kohustused majapidamises ja kuhu kõik asjaosalised saavad ristikesi teha. Sega ülejäänud marinaadiained, viimasena lisa keefir. Miinimumintress. Loo lapsele koolijärgselt kindel päevakava, millal kodused ülesanded tuleks ära teha. Leia aega ka puhkuseks. Ära koorma oma last trennide ja muu koolivälise tegevusega üle.

Vali kool - DELFI Naistekas

. Enamik kasvatusteadlasi on ühel nõul, et vanem peaks last pea kõigisse oma tegevustesse juba väikesest peale kaasama - nii õpib laps vanema kõrval tegutsema ja tal tekib arusaam, mida tähendab harjumuse mõiste.

Koolitoitlustaja nipid, kuidas panna laps täisväärtuslikku.

. Nipid, kuidas kooli minnes mitte pankrotti jõuda ParimIntress. Anna lapsele aega uue algusega kohaneda ja lase tal piisavalt puhata. Tihti näeme enda või lapse rutiinseid ülesandeid ebameeldivas võtmes, olgu selleks siis kassiliiva vahetamine või põrandapesu.

TARK VANEM | Nipid, kuidas saada laps koristama ja muid.

.

Kommentit