Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud uusaastalubadustest

AGA siis järsku toimus muutus – ausalt – mõne päeva jooksul said nibud korda ja paranesid – ikka üks ja sama ravi Multimam ja Avent – ei midagi muud. Intressi nõudmine. Mulle meenutab seda kõike eredalt vasak rinnanibu, mis on nö moondunud veidi st see lõhe oli selline, et kolmandik rinnanibust oli muust osast eemaldunud ja nüüd kui see paranenud on, näen selgelt seda armkude, mis selle paranemisest jäi.

Nipp: Nipid kiireks koristuseks - Meieeluilu

. Nibude valulikkus kestis veel paar nädalat pärast lõhede paranemist. No ja siis hakkasin taas seda meeletut nibuvalu tundma.

Kui beebi söönud, siis määrisin Bebhanten salvi, kui see imendunud õhuvanni tehes, siis panin Multimam kompressi peale. Väikelaenud firmadele. Kui kolmas laps sündis, arvasin, et olen nii tark ja kogenud küll, et saan imetamisega kenasti hakkama st ei osanud midagi karta. Kahtlustasin soori, kuid lastearst ei leidnud seda. Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud uusaastalubadustest. Tegelikkuses läks nii, et juba teisel päeval olid rinnanibud valusad ja kolmandal juba osalt nö verevalumites ja sõna otseses mõttes verised. Maatükk ost laen. Aga tühja sellest 🙂 Please wait.

Kuidas lumme kinni jäänud auto liikuma saada? | Autogeenius

. Kolmandal päeval mässasin juba kapsaga – piimapais tegu kohutavat valu ja tulitas ning isegi nibud ei valutanud selle taustal nii hirmsasti. Kolmandal päeval saabus piimapais ning see oli koos lõhkiste nibudega ikka täielik piin 🙁 Bebhanteni salviga ja õhuvannidega alustasin ravi juba sünnitusmajas.

Kommentit