Otsing Bondora

Otsing Bondora. Kuus nädalat pärast ettevõtte loomist otsustas juhtkond uueks kaubamärgiks valida isePankur. Oleks vaj kiiresti raha teenida.

Bondora AS | FSA -

. aastal valiti ettevõtte tegevjuht Pärtel Tomberg Eesti parimaks nooreks juhiks. Kohaldatavad reeglid ja nõuded on kirjas. Otsing Bondora. Laenusoovijatel on võimalik laenata teistel kasutajatelt ehk investoritelt raha, kes saavad laenatud summalt intressitulu. Lisaks kasutatakse Bondorast laenatud raha remondiks, liiklusvahendi soetamiseks ja muuks tarbimiseks.

BONDORA CAPITAL OÜ (12831506) -

. Euroopa Liidu riikide ja Šveitsi residendid saavad Bondora keskkonnas investeerida raha otse Eestis, Soomes, Hispaanias ja Slovakkias väljastatud tarbimislaenudesse.

Bondora - otsing -

. Investorid teenivad laenatud rahalt intressitulu.

Väljastatud tegevusluba, mille eesmärk on kaitsta teenuse kasutajaid, tagab, et ettevõte tegutseb kindlate reeglite ja nõuete kohaselt. Kiirlaen ilma isikutuvastuseta. aastal pakkuma täisteenust Soome ja Hispaania turgudel.

Bondora – Vikipeedia

. aasta märtsikuus avati täisteenus Slovakkia turul. Bondora ise laene ei väljasta, vaid pakub administreerimisteenust, kontrollib laenusoovijate tausta ja hoolitseb kasutajatevaheliste maksete liikumise eest

Kommentit