Põhjused, miks sind peaks huvitama su krediidiskoor

Kui flirdid pidevalt teistega, jääb kahtlemata kaaslasele mulje, et sa ei ole temast huvitatud.

Põhjused, miks ta ei ole sind välja kutsunud - Tsau.

. Sa flirdid väga palju ka teistega – sinu arvates on tegemist süütu flirdiga, kuid partner ei ole selles nii kindel. Ta on huvitatud mõnest sinu sõbrast/sõbrannast – on täiesti võimalik, et kaaslane ei ole sinust nii palju huvitatud, kui mõnest sinu sõbrast või sõbrannast. Ta lihtsalt kardab sind välja kutsuda – ta tahaks sinuga kohtingule minna, kuid ta lihtsalt kardab, et sa keeldud. Sellises olukorras pead partnerile selgelt märku andma, kui oled ainult temast huvitatud. Põhjused, miks sind peaks huvitama su krediidiskoor. Kui tunned, et tahaksid partneriga olla midagi enamat kui sõbrad, siis võta ise julgus kokku ja kutsu kaaslane kohtingule. Te olete omavahel sõbrad, kuid kaaslane ei näe romantilisel suhtel tulevikku, sest talle meeldib keegi teine. Ta ei ole vallaline – kaaslane ei ole sind välja kutsunud, sest ta on suhtes. Maohaavandid ja selle lihtne lahendus Nõiaköök – Kooritav söemask. SMS laen soodne intress. Kui ta ei ole sind veel kohtingule kutsunud, siis partneri arvates ei ole õige hetk veel saabunud. Sellise teadmisega mängib partner aga lihtsalt raskesti kättesaadavat, et näha, kui väga sa üritad teda endale võita. Põhjused, miks sind peaks huvitama su krediidiskoor. Võib-olla kardab ta hoopis seda, et sinu välja kutsumine rikub teie ilusa ja tugeva sõprussuhte. Kui näitad kaaslase vastu huvi, on partner enesekindlam ja julgeb sind välja kutsuda. Seetõttu on ta otsustanud mängida ohutut mängu – nii ohutut, et ta ei soovi isegi riskida, vaid ta lepib teie ühise sõprusega. Kaaslane tahab, et oleksite vaid sõbrad – võib-olla olete sõbrad olnud juba kaua aega ja partner soovib, et teie vahel olekski vaid sõprussuhe. Ta keskendub hetkel teistele tegevustele, mistõttu ei ole tal sinu jaoks piisavalt aega. Väikese intressiga laen. Ta ootab kinnitust, et sa vastaksid talle “jah” – teie sõprussuhe on imeline, kuid partner ei tea, kas sina ootad sõprusest midagi rohkemat või mitte. Kaaslane on väga hõivatud – ta oleks sinust huvitatud, kuid ta on väga hõivatud õpingute, töö või mõne muu kiire projektiga. Ta ootab õiget hetke – kui partner on väga romantiline, siis võib-olla ootab ta lihtsalt õiget hetke, et sind välja kutsuda. Ta mängib raskesti kättesaadavat – kaaslane teab, et ta meeldib sulle, sest oled tema vastu huvi näidanud mitmel korral. Ta kardab, et oled tema jaoks liiga hea – võib-olla on kaaslane arvamusel, et oled tema jaoks liiga hea ja et sa väärid kedagi paremat.

Põhjused, miks võib olla mõistlik osta auto kiirlaenuga. Laen krediidiinfota. Seetõttu proovib partner sinuga koos aega veeta ja flirdib sinuga, kuid ta ei julge sind kutsuda tõelisele kohtingule. Kaaslane arvab, et sulle meeldib keegi teine – sa meeldid kaaslasele, kuid ta hoiab end tagasi, sest ta usub, et sulle meeldib keegi teine.

MÕTTEAINET | Olulised põhjused, miks ei peaks kunagi.

. Ta ei ole valmis tõsiseks suhteks – võib-olla ei ole ta varem tõsises suhtes olnud, võib-olla on ta aga saanud eelmistes suhetes nii palju haiget, et lihtsalt ei ole veel uueks suhteks valmis. Ta kardab võtta sellist suurt riski, mistõttu ootab ta mingit märki, mis kinnitaks, et sa oleksid kohtingust huvitatud. Seetõttu loodab ta, et jääksite lihtsalt sõpradeks.

Kommentit