Võlanõustamine Mustamäe linnaosas ParimIntress

korda enampakkumisel.Koduta jäänud inimesed otsivad lahendusi üürikorteritest, elavad tuttavate pool või taotlevad linnalt korterit.

Kui inimesel on mitmeid laene, siis on teda võimalik suunata Tallinna Sotsiaaltöö Keskusesse võlanõustaja juurde, kes tegeleb põhjalikumalt kliendiga ja aitab firmadega ühendust võtta ja vastata kohtule. Selgus, et mõnikord tulevad abivajajad üksi, kuid on ka neid, kes tulevad koos perega ja neid on vene keelt kõnelevate inimeste hulgas rohkem.

Aprillikuu Mustamäe sotsiaalkomisjonis -

. Elu näitab, et Mustamäe inimesed eelistavad võlanõustamisele minna Akadeemia teele, kus töötab võlanõustaja Hette Simm.Rohkem võlanõustamisest Tallinna linna kodulehelt: VõlanõustamineIsikud, kes on sattumas või sattunud majanduslikesse raskustesse. Juhtub ka, et perepoeg võtab kiirlaene ja vanemad ei teagi tema rahalistest probleemidest midagi.

TEENUS - Juriidilised teenused, õigusabi Valgamaal

. Ideaalis on perega töö parem ja inimene peab tulema vabatahtlikult sotsiaaltöötaja vastuvõtule. Positiivne on see, et kui inimene tuleb koos perega nõustamisele, siis pere teab millega tegu ja toetab pereliiget olukorra muutmisel. Võlanõustamine koosneb neljast nõustamisalasest elemendist: finants-juriidilisest, psühhosotsiaalsest, elulis-praktilisest ja pedagoogilis-preventiivsest nõustamisest. Paraku on Tallinnas tulnud ette olukordi, kus korter müüakse oksjonil ja nii võivad ka noorte vanemad käendajatena oma eluasemest ilma jääda ja mitu põlvkonda satuvad sotsiaalmajutusüksusesse või halvemal juhul varjupaika. Võlanõustamine Mustamäe linnaosas ParimIntress. Võlanõustamine Mustamäe linnaosas ParimIntress. Probleemid ja raskused, mille puhul on soovitav pöörduda võlanõustaja poole: üürivõlg, telefonivõlg, laen eraisikult või pangalt, liising, järelmaks, maksuvõlg, trahvid, viivised, elatisraha võlg, krediitkaardi võlg, eluasemelaen, õppelaen, käendus.

Tasuta õigusabi | Eesti Juristide Liit

. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja dokumendid võlakohustuste kohta.

Võlanõustamine > Mustamäe > Tallinn

. SmsCredit Estonia

Kommentit